Вхід Меню

— реалізованих соціальних ініціатив по всій території країни

Арт-проект "Точки дотику"

«Точки дотику» - це соціальний арт-проект реалізований BigMedia (група BigBoard Ukraine) із платформою культурних ініціатив IZOLYATSIA, який поєднав унікальну творчу ідею данських художниць Софі Хессельхольдт і Вібеке Майлван та можливості сучасної зовнішньої реклами в якості арт-об’єкту. Філософія проекту «Точки дотику» полягає у єдності різноманітності й поєднанні протилежностей, які разом створюють справжню красу й силу. В оригінальних малюнках данських художниць, два кольори українського прапору, блакитний й жовтий, символічно поєднуються у третій, зелений колір – колір життя, надії, майбутнього, що разом із основним меседжем проекту - «Шукаймо точки дотику» - створює глибоко філософський арт-об’єкт, який закликає до дії й мотивує замислитись про головне; про те, у якому світі ми хочемо жити, про яке майбутнє мріємо, про цінність взаєморозуміння і зв’язків між людьми, про відповідальність за власне щасливе життя і майбутнє, яке ми створюємо саме зараз, кожної миті. Компанія BigMedia є найбільшим сейлз-хаусом зовнішньої реклами в Україні і першим оператором, який цілеспрямовано докладає зусиль щодо розвитку саме соціальної складової зовнішньої реклами, адже зовнішня реклама – це частина сучасного міського середовища яка, в першу чергу, є важливим інструментом комунікації тут і зараз, вона може спонукати до дії, змушувати замислитись, радувати, надихати, бути арт-об'єктом і навіть рятувати життя ... на цей час BigMedia реалізувала вже понад 600 соціальних ініціатив з різних сфер суспільного життя. І ось взимку 2018, проект «Точки дотику», створений у тісній співпраці з фондом IZOLYATSIA, прикрасив 50 білбордів у Києві. «Точки дотику» став для нас надзвичайно цікавим досвідом. Це не лише соціальна відповідальність й усвідомленість – цей проект про справжні, змістовні й важливі для суспільства речі; він про нас і про те, у що ми справді віримо.

28056802 1171889422945327 3657761923978452820 n

50 використаних одиниць

2018 рік

28166314 1171890069611929 3765600528714679282 n

#BigBoardMeetingPoint: вуличні меблі Нормана Фостера на ATLAS Weekend

В основі сучасних концепцій розвитку міст, передусім, лежить ідея створення комфортного простору для життя. Ідеї соціальності та благоустрою підпорядковані складні інфраструктурні та урбаністичні проекти, завдяки яким сучасні міста стають «розумними», інтегрованими публічними просторами, орієнтованими на людину. Комфорт відчувається в деталях. І сьогодні над створенням красивих, комфортних і технологічних елементів міського середовища - вуличних меблів і конструкцій зовнішньої реклами - працюють провідні архітектори і дизайнери світу, а їх функціональність спрямована на підтримку цілісного і органічного міського простору. 3-8 липня 2018, на правах партнера заходу, компанія BigMedia (група BigBoard Ukraine/JCDecaux) представила сучасну лінійку вуличних меблів на ATLAS Weekend – наймасштабнішому музичному фестивалі Східної Європи, який щорічно відвідують сотні тисяч глядачів. Для того, щоб гостям фесту було легко знаходити один одного і не губитися на такому велелюдному івенті, була створена спеціальна платформа, зупинка-інформаційний павільйон - #BigBoardMeetingPoint - комфортне і функціональне місце зустрічі. #BigBoardMeetingPoint стала, в своєму роді, унікальною локацією фестивалю, оскільки сама платформа і всі її складові елементи були створені з предметів вуличних меблів (комфортна транспортна зупинка, інформаційні панелі) легендарного британського архітектора Нормана Фостера - людини, чиї дизайнерські розробки змінили вигляд багатьох міст у всьому світі, від Парижу до Нью-Йорка, а відтепер представлені в Україні – BigBoard Ukraine вже понад шість років реалізує проекти вуличних меблів в Києві, Одесі, Харькові та Дніпрі. Під час фестивалю #BigBoardMeetingPoint стала дійсно популярним місцем зустрічі гостей івенту, особливо молоді – адже тут можна було відпочити, зарядити персональний гаджет, та фотографуватися в стильній фотозоні. Важливо й те, що відвідувачам приємно було дізнатися, що такі вуличні меблі й зручні зупинки з зарядкою для гаджетів, вже давно є в Україні: "Мені подобається тут. Нещодавно я був у Празі, бачив такі зупинки там і, до речі, рекламні постери в такому форматі дуже органічно виглядають, це красиво! Думаю, саме такі речі роблять Україну схожою на справжню європейську столицю. На такий зупинці приємно знаходитись, зручно, що є зарядка для телефону і скло тоноване - добре захищає від сонця. І це просто круто!) »- каже молодий хлопчина, один з відвідувачів платформи, який чекав зустрічі з компанією друзів. #BigBoardMeetingPoint і досвід безпосередньої комунікації з людьми на ATLAS Weekend, ще раз підтвердив і продемонстрував переваги нового підходу до зовнішньої реклами, як невід'ємної частини комфортного міського середовища, створеного для людини.

Img 6776 1

1 використаних одиниць

2018 рік

Img 6780 1

"Зміни одне життя"

Підтримуємо всеукраїнський проект з пошуку родин для чудових дітлахів

Share

150 використаних одиниць

2017 рік

Constructions mockup

Зупини корупцію

Підтримка соціальної ініціативи TRANSPARENCY INTERNATIONAL в рамках інформаційної кампанії боротьби з корупцією.

Corupziya foto

300 використаних одиниць

2016 рік

Corupziya

Map me happy

Унікальний проект «щасливої урбаністики» було розроблено та презентовано культурними менеджерами організацій CANactions та EGEA (Європейська асоціація географів), в рамках програми TANDEM* 2014-2015. BigMedia приймала активну участі у популяризації проекту засобами зовнішньої реклами.

04

62 використаних одиниць

2016 рік

Map me happy

Нам пора для України жить!

Підтримка проекту Музею Революції Гідності / Revolution of Dignity Museum на вулицях cтолиці.

25 let foto

70 використаних одиниць

2016 рік

25 svobodi

«Служба розшуку дітей»

Одна з найбільш відомих соціальних ініціатив, яка щорічно допомагає знаходити та повертати у сім'ї близько 20 дітей.

Bm back

200 використаних одиниць

2010 рік

Bb childrens

Україна, Київ
вул. Ігорівська 14a

+38 044 585 15 15

Завжди на зв'язку

Маєте запитання, зауваження чи пропозиції? Залиште контактний номер телефону або електронну адресу. Ми раді новим партнерським відносинам!